Çelik Tabldot Tabak

Çelik Tabldot Tabak

Tabldot tabaklar paslanmaz çelik maddeden üretilmektedir. Dayanıklı, kırılmaz yapısından dolayı en fazla tercih edilen çeşittir. Beş bölmeli olan çelik tabldot tabaklar okul, iş yerleri ve toplu olarak, yemek yenen bir çok, mekanda kullanım kolaylığı sağlamasından dolayı tercih edilen bir üründür.

Tabldot tabak bölmeleri genel olarak, bir adet kaşık çatal konulacak alandan ve dört adet de yemek ve salata çeşitlerinin konulacağı alanlardan oluşmaktadır. Yüzey yapısı ile bir bütün olan çelik plakanın, bükülmesi yöntemiyle üretilen bir üründür. Temizlik aşamasında, bir çok yemek çeşidinin tek tabakta toplanmasından dolayı, birden fazla tabak yıkamak yerine, bulaşık makinesinde veya elde yıkama işlemi, tek bir tabak üzerinden yürütüldüğünden dolayı, kolaylık sağlar. Tabakların yıkanması ile ilgili herhangi bir marka veya özel bir bulaşık deterjanı seçmek yerine, kullanmış olduğunuz sanayi tipi bulaşık makinesi veya standart bulaşık makinelerinde de yıkama işlemini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Elde yıkama işlemlerinde de Çin malı bulaşık deterjanlarından tutun da, bakkalda satılan bütün marka bulaşık deterjanlarını kullanabilirsiniz.

Tabldot tabaklarında bulunan iki adet büyük gözden oluşan bölümlere, ana yemek çeşitleri koyulmaktadır. Bu yemek çeşitleri pilav veya sulu yemeğin koyulduğu alandır. Çelik tabldot tabağının ön kısmında bulunun iki küçük bölüme ise çorba veya salata koyulmaktadır.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*